سلام

واقعیتش نمیدونم اینجا جای مناسبی برای مطرح کردن این سوال هست یا نه, اما خوب از اونجایی که اینجا هم یه بخش کوچیکی از جامعه دور هم جمع شدن فرصت رو غیمت دونستم که از نظرات تون بعنوان یه مخاطب استفاده کنم, تصمیم داشتم یه پرسشنامه تهیه کنم و اون رو بین مردم پخش کنم و از این طریق از نزدیکتر با توقعات و انتظارات مردم توی سطح جامعه نسبت به موضوعات و داستان هایی که فیلمنامه میشن آشنا بشم.

با لطف و کمک شما ان شاء الله بتونیم موضوعات بهتر و درخور لیاقت تری که سلیقه و نظر مخاطب توش گنجونده شده باشه تحویل سینما بدیم. فعلا برای شروع میخواستم این سوال رو مطرح کنم:

چه انتظاراتی از یک فیلم با موضوع سفر در زمان دارید؟

یعنی وقتی بشنوید که فیلمی با موضوع سفر در زمان قراره اکران بشه, با چه پیش زمینه ذهنی به دیدن اون فیلم میرید و انتظار دارید با چه صحنه ها و اتفاقاتی مواجه بشید که براتون جذاب باشه و در کل برعکس خیلی از فیلم های ایرانی این روزها که بعد از دیدن شون حس میکنیم خیلی با توقعات مون فاصله داشته برای اینکه راضی از سینما بیرون برید چه نکاتی رو مد نظر دارید؟

ادامه مطلب

در زندگی آدم ها فیلم بیشتر تونسته کمک کنه یا کتاب؟

چه انتظاراتی از یک فیلم با موضوع سفر در زمان دارید؟

پخش قطعات گوشی موبایل و تبلت

راحت ترین و ارزان ترین راه دانلود فیلم های خارجی سانسور شده

چگونه تماشای فیلم های پورن را ترک کنم؟

معرفی برنامه تلویزیونی زندگی پس از زندگی که از شبکه 4 پخش میشه

فیلم ,کنم ,رو ,دارید؟ ,یه ,سفر ,موضوع سفر ,با موضوع ,در زمان ,سفر در ,یک فیلم

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

هر فیلمی که دوست داشته یا نداشته باشم رو نقد می کنم اخذ مشاوره و صدور گواهی نامه ایزو در استان اصفهان گردشگری,توریستی,جهانگردی,ایرانگردی سئو و بهینه سازی 16499202 inventionsanddiscoveries شهدا گنج های ماندگار digital-market دانلود آهنگ های جدید شادمهر عقیلی وبلاگ به روز